خرید از سایت صرفا برای همکاران صنف موبایل امکان‌‌پذیر است
آخرین به‌روزرسانی 19-01-1402

پشتیبانی سیستم عامل iOS 17 از آیفون X و آیفون 8، خبریست که طی دو روز گذشته بسیار جنجال به پا کرده است. دیروز خبری مبنی بر احتمال عدم پشتیبانی سیستم عامل iOS 17 از آیفون X و آیفون 8 منتشر شد؛ اما امروز بر اساس ادعای فردی که یک افشاگر باسابقه است و تا به حال خبرهای موثقی از اپل را قبل از عرضه رسمی محصولاتش مطرح کرده، iOS 17 از آیفون X و آیفون 8 پشتیبانی می‌کند و گوشی‌های آیفونی که قابلیت پردازش iOS 16 را دارند، سیستم عامل iOS 17 هم با آن‌ها سازگار است. بنابر گفته‌ها افرادی در تیم توسعه اپل هستند که گاهی درباره جزئیات سخت‌افزاری گوشی‌های آینده آیفون، اطلاعاتی را فاش می‌کنند که ادعای تکذیب خبر پشتیبانی نکردن سیستم عامل IOS17 هم، از همین دست است.

طبق پستی که در نشریه MacRumors انتشار یافته، تمامی گوشی‌های آیفون که از iOS 16 استفاده می‌کنند، می‌توانند با iOS 17 هم سازگاری داشته باشند؛ این سازگاری شامل همه دستگاه‌هایی که به چیپست A11 مجهز هستند (آیفون 8 پلاس، آیفون X، آیفون 8)، می‌شود.

لازم به ذکرست که این احتمال وجود دارد با عرضه شدن سیستم عامل iOS 17، دیگر گوشی‌های 2017 اپل پشتیبانی نشوند که این احتمال باتوجه به پیشینه اپل زیاد دور از ذهن نیست؛ اما از سوی دیگر فقط گوشی‌های آیفون X ،8 و 8 پلاس هستند که تراشه A11 دارند و در برابر سوء استفاده جیلبریک بوتروم آسیب‌پذیرند و اپل نمی‌تواند برای اصلاح آن کاری انجام دهد. پس باید تا روز رویداد 2023 اپل منتظر بمانیم تا درباره شایعاتی که پیرامون پشتیبانی سیستم عامل iOS 17 از آیفون X و آیفون 8 است، به‌خوبی مطلع شویم.

پشتیبانی سیستم عامل iOS 17 از آیفون X و آیفون 8

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جستجو در سایت

دسته بندی ها

سبد خرید

درحال بارگذاری ...
مقایسه محصولات