خرید از سایت صرفا برای همکاران صنف موبایل امکان‌‌پذیر است

گزارش‌های گمرک از روند واردات گوشی‌های هوشمند در 8 ماهه اول سال 1401، نشان‌دهنده کاهش واردات موبایل از لحاظ تعداد و ارزش دلاری آن در مقایسه با سال 1400 است.

طبق آخرین آماری که گمرک انتشار داده، در سال جاری (8ماهه اول سال)، بیشتر از 9 میلیون موبایل وارد کشور شده که این آمار نسبت به سال قبل حدود 2 میلیون کاهش یافته است. مبلغ بالغ بر 1 میلیارد و 800 میلیون دلار ارزش واردات موبایلی هست که امسال به کشور وارد شده و بیش از 2 میلیارد و 600 میلیون دلار ارزش واردات موبایل در مدت زمان مشابه سال گذشته می‌باشد که نسبت به امسال کاهش داشته است.

به گزارش خبرگزاری ایسنا، براساس آمارهای انتشار یافته گمرک ایران از اول سال 1401 تا انتهای آبان، بیش از 9 میلیون و 14 هزار موبایل به کشور وارد شده؛ این در حالیست که سال گذشته بیش از 11 میلیون و 643 هزار تلفن همراه تعداد وارداتی بوده که برای گوشی تلفن همراه به کشور صورت گرفته که در نتیجه این ارقام از کاهش واردات موبایل با بیش از 2 میلیون و 600 هزار دستگاه خبر می‌دهد. همچنین طبق گزارش گمرک، تلفن‌های همراهی که 8 ماهه نخست سال گذشته وارد کشور شده، بیش از 4 میلیون و 562 هزار کیلوگرم وزن داشته ولی امسال کمی بیش از 3 میلیون و 284 کیلوگرم وزن برای آن ثبت شده است.

کاهش واردات موبایل در سال 1401

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جستجو در سایت

دسته بندی ها

سبد خرید

درحال بارگذاری ...
مقایسه محصولات